Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Koncert

Koncert

Mikołajkowy Koncert Charytatywny

     4 grudnia 2019 roku w SOSW w Dęblinie odbył się już po raz kolejny Mikołajkowy Koncert Charytatywny. Organizatorami była Rada Rodziców oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych IGNIS. To przedsięwzięcie jest dowodem na to, iż mamy tak wielu Przyjaciół...
     Dyrektor SOSW pani Beata Kursa przywitała zgromadzonych gości i podziękowała Wszystkim za przybycie. Spotkanie rozpoczęło się od występu zespołu wokalnego „Przyjaciele Przedszkola” z Ryk. Swymi anielskimi głosami chórzyści wprawili zgromadzonych w cudowny nastrój. Kolejną częścią koncertu był występ zespołu „Dębliniacy” z MDK w Dęblinie, którzy zaprezentowali układy ludowych tańców. Niemałą niespodzianką okazało się przybycie i wystąpienie rapera Przemysława Majewskiego. Tak miłą atrakcję zorganizowali dla naszych gości uczestnicy 6-miesięcznego kursu oficerskiego WP Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Oprócz atrakcji wokalnych i tanecznych można było wziąć udział w licytacjach m.in. koszulek i piłek z autografami sportowców reprezentacji Polski i innych równie interesujących przedmiotów (bombek, grawertonu, zestawów biurowych, tortu, obrazu..). W czasie przerw między występami odbywała się loteria fantowa. Osoba posiadająca bilet ze szczęśliwie wylosowanym numerkiem otrzymywała mikołajkowy upominek, przygotowany wcześniej przez naszych nauczycieli i sponsorów.

    Wszyscy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością mogli oglądać i zakupić przepiękne  ozdoby z kiermaszu bożonarodzeniowego oraz gazetkę szkolną „Byle do Dzwonka” redagowaną przez nauczycieli i uczniów SOSW.
    Koncert odbył się w miłej i świątecznej atmosferze. Mamy nadzieję, że długo pozostanie w pamięci. Wszystkim, którzy byli w tym dniu razem z nami, dziękujemy z całego serca.

 

 


Przejdź do góry