Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Przegląd kolęd

Zespół ,, Precelki” śpiewa kolędy i pastorałki

 

,,Kolędy nie tylko należą do naszej historii, lecz poniekąd tworzą naszą historię narodową i chrześcijańską[…]Trzeba, ażebyśmy tego bogactwa nie zagubili."   

                                                                                                            Jan Paweł II

Miejski Dom Kultury w Dęblinie już po raz 25 zaprosił  uczniów dęblińskich szkół do udziału w Przeglądzie chórów, zespołów wokalnych i wokalno instrumentalnych ,, Kolędy i Pastorałki”. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny .. Precelki” w składzie : Amelia, Iwona, Ola i Mateusz, którzy zaśpiewali przy akompaniamencie gitar kolędę ,, Lulajże Jezuniu” i pastorałkę ,, Idą święta”.

 

Zespół Wokalny „Precelki”- otrzymał wyróżnienie, dyplom, pamiątkową statuetkę anioła oraz słodycze i książkę z nutami tradycyjnych kolęd.
Przegląd , jak co roku przyciąga wielu uczestników, rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, tym bardziej gratulujemy naszym uczniom oraz wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy brali udział w tym przedsięwzięciu.
Na uwagę zasługuje również piękna scenografia, która ponownie wprowadziła wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój, pomimo, że święta Bożego Narodzenia już za nami.

Autor: Jolanta Kutera, Piotr Bancerz

GaleriaPrzejdź do góry