Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Mikołajkowy Koncert Charytatywny

     4 grudnia 2019 roku odbył się Mikołajkowy Koncert Charytatywny. Organizatorem było Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych IGNIS oraz Rada Rodziców SOSW w Dęblinie.
    

 

                                                                                                                                                            

     Spotkanie rozpoczęło się od występu zespołu wokalnego „Przyjaciele Przedszkola” z Ryk. Swymi cudownymi głosami wprawili zgromadzonych w cudowny nastrój. Kolejną częścią koncertu był występ zespołu „Dębliniacy” z MDK w Dęblinie, którzy zaprezentowali układy ludowych tańców. Niemałą niespodzianką okazało się przybycie i wystąpienie rapera,  Przemysława Majewskiego. Tak miłą atrakcję zorganizowali dla naszych gości uczestnicy 6-miesięcznego kursu oficerskiego WP Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Oprócz atrakcji wokalnych i tanecznych można było wziąć udział w licytacjach m.in. koszulek i piłek z autografami sportowców reprezentacji Polski i innych równie interesujących przedmiotów.  W czasie przerw między występami odbywała się loteria fantowa.
     Na cele statutowe stowarzyszenia zebrano kwotę w wysokości 7.640 zł, która zostanie przeznaczona na rzecz potrzeb wychowanków SOSW w Dęblinie.                     

Autor: prezes stowarzyszenia, Marta Czajkowska

Przejdź do góry