URODZINY PLUSZOWEGO MISIA

     25 listopada 2013r. Pluszowy Miś obchodził swoje 111 urodziny. Z tej okazji  ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. „Nasz przyjaciel Miś”, którego celem było:

  • uczczenie urodzin najlepszego przyjaciela wszystkich dzieci
  • integracja zespołów klasowych
  • rozwijanie zdolności artystycznych
  • dobra zabawa!

     Zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, a Wy byliście fantastyczni! Do naszej redakcji napłynęły licznie Wasze prace, a wszystkie bardzo pomysłowe i wykonane różnorodnymi technikami. Tak więc pojawiły się misie uszyte z materiału, misie z gazet, z masy solnej, wyklejane, korkowe, styropianowe. Prawdziwy misiowy urodzaj Ponadto nasza szkoła zamieniła się tego dnia w prawdziwą Misiolandię! Wszędzie siedziały misie, że już nie wspomnę o tych, które Wy przynieśliście do szkoły.

Spośród zgłoszonych prac Jury w składzie: p. Jolanta Tarka, p. Grażyna Bondel i Ks. Bogumił Lempkowski wyłoniło zwycięzców.

W kategorii „praca grupowa” zwyciężyli:

I miejsce: Gr. III wychowawcza (Internat)

II miejsce: ZET nr 3

III miejsce: ZET nr 5

Natomiast w kategorii „praca indywidualna” zwycięzcami są:

I miejsce: Marcin Siemierzewicz

II miejsce: Maciej Skowroń

III miejsce: Marcin Sobiechowski.

Nagrodą dla zdobywców I-go miejsca w obu kategoriach był wyjazd na urodziny misia do cukierni „Słodki leniuch” w Kozienicach. A w „Słodkim leniuchu”… słodkie lenistwo. Był płonący misiowy tort, gorąca czekolada z pianką oraz inne słodkości. A ponadto błogi relaks i niesamowity misiowy nastrój. Misie na fotelach, na kanapie, na ścianach. Każdy z nas wykonał także portret misia. Jak przystało na zaproszonych gości nie przybyliśmy z pustymi rękami. W podziękowaniu za gościnę podarowaliśmy „Słodkiemu leniuchowi” zwycięskiego misia, który bardzo szybko zadomowił się na półce wśród pluszaków. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Redakcja gazetki szkolnej
„Byle do dzwonka”