HARCERSKA MĘSKA WYPRAWA „SILNYCH DZIKÓW”

     W dniach 31 maja- 2 czerwca reprezentacja 20 Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku ZHP uczestniczyła w XI Integracyjnym Zlocie Drużyn Nieprzetartego Szlaku Związku Harcerstwa Polskiego w Radzyniu Podlaskim. Ośrodek reprezentował czteroosobowy zastęp w składzie Piotruś, Jaś, Kubuś i Jonasz pod opieką drużynowego p. Pawła Jaraszka. W piątek uczestniczyliśmy w miejskiej grze terenowej w trakcie, której zapoznaliśmy się z miejscami historycznymi Radzynia Podlaskiego, apelu powitalnym i harcerskim ognisku obrzędowym.

W sobotę po śniadaniu odbyły się warsztaty fotograficzne i muzyczne, a po obiedzie warsztaty wypalania w drewnie. Dzień zakończyła harcoteka. W niedzielny poranek harcerze wzięli udział we mszy świętej i apelu na podsumowanie zlotu. W Zlocie uczestniczyliśmy razem z drużynami harcerskimi z Siedlec, Mrowli k. Rzeszowa, Stoku Lackiego, Żnina, Wirowa, Łosic, Siemiatycz,
Dziękujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Radzyniu Podlaskim za zaproszenie i kolejną harcerską przygodę!

CZUWAJ!

Podharcmistrz Paweł Jaraszek
Drużynowy 20 DH NS „SILNE DZIKI”