Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Gofry

2019-12-03
Powiększ zdjęcie

Robimy gofry!

     2 grudnia 2019 roku uczniowie klasy 7 wzięli udział w zajęciach kulinarnych pod hasłem Robimy gofry!. Do pracy zabrali się na zajęciach z wychowawcą.  
     Rozpoczęli od przygotowania produktów. Następnie każdy mógł sam zdecydować z czym będzie jadł gofry. Do wyboru była bita śmietana, dżem oraz owoce. Wszystkie wyglądały apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Gofry były tak pyszne, że niektórzy skorzystali z dokładki.
     Nasi uczniowie uwielbiają takie kulinarne zajęcia, ponieważ to sama przyjemność spożywać to, co się  samodzielnie przygotowało.

Czytaj więcej o: Gofry

.

2019-12-03

Słodkie przygotowania do koncertu….

2019-12-03
Powiększ zdjęcie

W dniu 03.12.2019 roku dwie przemiłe panie- Marta Witek i Barbara Lisecka z zespołu zaprzyjaźnionej Sali Bankietowej „Wisełka” ze Stężycy odwiedziły nasz Ośrodek, aby w atmosferze przedświątecznych przygotowań pomóc najstarszym uczniom przygotować torty, które zostaną zlicytowane podczas jutrzejszego koncertu. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem, pod czujnym okiem mistrzyń cukierniczych, przygotowywali słodkie cudeńka.

Czytaj więcej o: Słodkie przygotowania do koncertu….

Andrzejki

2019-12-03
Powiększ zdjęcie

    
                                      
                                                                                   
     W dniu 28 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka.
     W przerwie od skocznej zabawy uczestnicy udali się na poczęstunek do sali kulinarnej.

Czytaj więcej o: Andrzejki

Przejdź do góry