Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

.

2020-09-14
Powiększ zdjęcie

Podziękowanie za wsparcie wychowanków SOSW w Dęblinie dla Pana Dyrektora oraz wszystkich Pracowników WZL w Dęblinie 

Dnia 4 września br. spotkała nas miła niespodzianka! Pan Dyrektor Bartłomiej Kacperczyk wraz z Panią Katarzyną Rusek odwiedzili naszą placówkę. Przywieźli ogromne paczki jako dar od Pracowników WZL w Dęblinie. Przedszkolaki oraz uczniowie SOSW z radością wykorzystają pomoce piśmiennicze (kredki, papier, piórniki…), sprzęt biurowy oraz klocki. Wszyscy nasi wychowankowie lubią zajęcia plastyczne, każdy jest na swój sposób artystą.  

Dziękujemy Państwu za piękną  inicjatywę, za okazaną pomoc. Nawiązana współpraca przynosi również zyski społeczne – poszerzyliśmy grono naszych Przyjaciół o społeczność WZL! Kontakt z Państwem to przyjemność, za którą serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej o: .

.

2020-09-14
Powiększ zdjęcie

Współpracy SOSW z Kursem Oficerskim LAW w Dęblinie ciąg dalszy…..

Dnia 10 września br. SOSW w Dęblinie odwiedzili Podchorążowie LAW. Miłe spotkanie „Aniołów w Mundurach” to ogromne przeżycie dla całej naszej społeczności. Podczas rozmowy przyszli oficerowie WP podjęli temat wsparcia placówki. To bardzo piękny gest, świadczący o tym, że okazując szacunek, dostrzega się potrzeby osób niepełnosprawnych,.  Ruch i muzyka dla naszych dzieci są najlepszą formą terapii. Brak boiska powoduje, że mamy do wykorzystania tylko salę gimnastyczną. Potrzeba doposażenia sali w sprzęt jest konieczna. Wychowankowie chcą korzystać z nowoczesnego, bezpiecznego sprzętu, dlatego BON na 2 000 zł otrzymany jako prezent od Podchorążych LAW pozwoli na uzupełnienie braków w bazie sportowej oraz zakup sprzętu muzycznego dla najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy mając własne potrzeby, potrafią dostrzec innych. Życzymy sukcesów w służbie, awansów i satysfakcji w realizacji codziennych zadań.

Czytaj więcej o: .

Przejdź do góry