WYDARZENIA MPS nr5

.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Przyjmij, Kochana Babciu i Kochany Dziadku,

z serca płynące życzenia:

dobrego zdrowia, dużo optymizmu i wszystkich marzeń spełnienia!!!

 

Autor: Karolina Bogusz, Foto: Karolina Bogusz

 

Mikołajki

Mikołajki w przedszkolu

            W poniedziałek 6 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Mikołajem. Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój przypominał, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj...

PRAWA DZIECKA

 

„Niech się wreszcie każdy dowie i rozpowie w świecie całym, że dziecko to także człowiek, tyle że jest mały”.

Dzień Praw Dziecka, który jest obchodzony 20 listopada to doskonała okazja do tego, by je zaprezentować. Z tej okazji w naszym Przedszkolu zostały przeprowadzone...

Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto , które przypada 5 listopada i jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, chyba najbardziej znanego producenta bajek.  Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka.

W tym bajkowym...

Rodzina

MOJA RODZINA – MÓJ DOM

Miesiąc listopad przedszkolaki z „Iskierki” rozpoczęły od tematyki moja rodzina i mój dom. Wspólnie z nauczycielkami rozmawiały o naszych rodzinach i kto wchodzi w jej skład. Na koniec dzieci ułożyły obrys domu z kolorowych kartek.

Autor i zdjęcia:...

Zmysły

Leśna ścieżka sensoryczna

Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy zmysłami”. Przedszkolaki z „Iskierki” wykonały pierwsze zadanie z wykorzystaniem darów jesieni.

Spacer po przygotowanej przez nauczycieli ścieżce sensorycznej o leśnej...