Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Wycieczki

Wycieczki

Artykuły

Poznajemy pracę policji

2019-06-24

     18 czerwca uczniowie zespołów edukacyjno- terapeutycznych naszego ośrodka wzięli udział w wycieczce do Komendy Powiatowej Policji w Rykach, gdzie mieli możliwość zwiedzić nowocześnie wyposażony budynek, poznać przeznaczenie niektórych pomieszczeń i specyfikę pracy policjantów. Gospodarze przygotowali także dla uczniów filmy edukacyjne, poświęcone bezpieczeństwu w Internecie oraz kolorowanki tematyczne.

Czytaj więcej o: Poznajemy pracę policji

Wycieczka do Farmy Iluzji w Mościskach

2019-06-07

     W dniu 04. 06. 2019 r. uczniowie spędzili wspaniałe chwile podczas wycieczki  szkolnej do Farmy Iluzji w Mościskach. Wrażeń było co nie miara: W "Latającej Chacie" dzieci mogły przekonać się, co się dzieje, gdy podłoga jest pod kątem, a ściany mają  tapetę w pionowe  pasy. W "Muzeum Iluzji" doświadczyły zjawiska złudzenia optycznego na przykładzie krzywych zwierciadeł oraz różnego rodzaju hologramów. W "Tunelu Zapomnienia" odważni mogli spróbować przejść po ciemku wśród wirujących świateł - prawdziwa sztuka, aby nie stracić równowagi.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Farmy Iluzji w Mościskach

Wycieczka do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

2018-11-04

     30 października, uczniowie zespołów edukacyjno- terapeutycznych nr 4 i 5, w ramach zajęć rozwijających kreatywność wybrali się na wycieczkę, śladami dęblińskich miejsc związanych z historią polskiego lotnictwa. Obejrzeli z bliska pomnik poświęcony Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt, a także zwiedzili Muzeum Sił Powietrznych.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Chłopcy z ZET 1 na wycieczce w Lublinie

2018-06-11

Z niewielkimi przygodami, w poniedziałek-  28 maja 2018 r. dotarliśmy do Lublina. Zobaczyliśmy Filharmonię Lubelską, w kinie obejrzeliśmy film ,,Kaczki z gęsiej paczki’’ i zjedliśmy obiad w KFC, a na deser pyszne lody z karmelem.

Czytaj więcej o: Chłopcy z ZET 1 na wycieczce w Lublinie

Zwiedzanie okolic Opola Lubelskiego

2018-05-28

25.05.2018 roku grupa naszych uczniów, rodziców i opiekunów miała możliwość uczestniczenia w wycieczce zorganizowanej przez SOSW w Karczmiskach przy ogromnym wsparciu Starostwa Powiatowego w Opolu Lubelskim.

Czytaj więcej o: Zwiedzanie okolic Opola Lubelskiego

Byliśmy w teatrze

2018-05-07

     20 kwietnia 2018 r. w Teatrze Powszechnym w Radomiu, obejrzeliśmy spektakl                       pt. ,,Nieznośka i Kmieć’’. To opowieść  o kapryśnej królewnie, która nigdy się nie uśmiecha, niczego i nikogo nie lubi i swoim zachowaniem przysparza wszystkim zmartwień. Królestwo zamieszkuje również smok, którego trzeba nakarmić baraniną. Na szczęście pewien sprytny, odważny i pewny siebie, młody kmiotek, poradzi sobie i z groźnym smokiem,                                i z uprzykrzoną królewną. Przy okazji okaże się być też księciem. I  jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się dobrze, a w tej nawet smok okaże się być niegroźny.

Czytaj więcej o: Byliśmy w teatrze

Wycieczka do Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

2017-10-26

Dnia 17.10.2017r. członkowie koła folkowego Dana Dana, pod opieką pani Kingi Dąbek, pani Agaty Zahorskiej oraz pani Agnieszki Stefanek, wybrali się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Kazimierza Dolnego nad Wisłą.


Przejdź do góry