Wydarzenia 2015/2016

W ŚWIECIE ŻARTU

31 maja 2016 roku odbyła się VI edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania pod hasłem „Zostań mistrzem czytania". Organizatorem konkursu był bibliotekarz.

„MY Z NIEGO WSZYSCY”

30 maja 2016 roku uczniowie klas IV-VI oraz I-III gimnazjum uczestniczyli w wyjściu do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie. Celem wycieczki było obejrzenie wystawy poświeconej życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza. Tytuł wystawy brzmiał: „My z niego wszyscy".

BIBLIOTEKA INSPIRUJE

12 maja 2016 roku uczniowie klasy IV-VI oraz Zet 2, Zet 3, Zet 4 i Zet 5 uczestniczyli w wyjściu do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie.

NAJCIEKAWSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

W ramach Światowego Dnia Książki w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny na najciekawszą zakładkę do książki.

Konkurs polegał na wykonaniu zakładki do książki przy wykorzystaniu różnorodnych technik plastycznych. Uczestnikami konkursu byli uczniowie...

MISTRZ PIĘKNEGO PISANIA

28 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania. W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszego Ośrodka.

NAD NAMI ORZEŁ BIAŁY

6 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyła się już III edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Nad nami orzeł biały" i miał formę prezentacji utworu poetyckiego związanego z tematyką niepodległościową.

BIBLIOTEKA W OCZACH DZIECKA

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem: „Biblioteka w oczach dziecka".

"ŚWIAT JEST TEATREM"

15 października 2015 roku uczennice naszego gimnazjum: Justyna Adamczyk i Milena Pyza wzięły udział w eliminacjach miejskich do 19 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

NARODOWE CZYTANIE 2015

5 września 2015 roku odbyła się 4 edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której czytano fragmenty powieści Bolesława Prusa „Lalka".