Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Wydarzenia 2014/2015


Artykuły

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

2017-10-19

27 listopada 2014 roku biblioteka gościła uczniów, którzy wzięli udział w promocji książek pod hasłem Słodki poczęstunek w bibliotece. Do wróżb andrzejkowych dołączano słodkie upominki. Warunkiem otrzymania słodkiego upominku było wypożyczenie książki ze szkolnego księgozbioru.

Czytaj więcej o: WRÓŻBY ANDRZEJKOWE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

URODZINY PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

2017-10-19

25 listopada 2014 roku obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym Ośrodku już po raz kolejny obchodziliśmy urodziny misia. W bibliotece szkolnej przygotowana została wystawa pod tytułem W krainie misiów, na której znalazły się książki o misiach z księgozbioru naszej biblioteki oraz pluszowe misie przyniesione przez dzieci i nauczycieli.

Czytaj więcej o: URODZINY PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

2017-10-19

W dniu 5 listopada 2014 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Dęblinie odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski. Hasło przewodnie konkursu brzmiało: „W wolnym kraju, wśród wolnych ludzi"

Czytaj więcej o: MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

NARODOWE CZYTANIE „TRYLOGII" HENRYKA SIENKIEWICZA

2017-10-19

W dniu 6 września 2014 r. z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Bronisława Komorowskiego odbyła się trzecia edycja ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Jej celem było propagowanie polskiej literatury, wzmacnianie narodowej tożsamości oraz kształtowanie historycznej wyobraźni Polaków.

Czytaj więcej o: NARODOWE CZYTANIE „TRYLOGII" HENRYKA SIENKIEWICZA


Przejdź do góry