Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2017-2018


Artykuły

„Moja rodzina trzyma formę!”

2018-04-26

     W miesiącu marcu został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „Moja rodzina trzyma formę!”. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów SOSW    i ich rodziców.

Czytaj więcej o: „Moja rodzina trzyma formę!”

Stop dopalaczom!

2018-02-19

     W miesiącu lutym podczas zajęć świetlicowych uczniowie mogli dowiedzieć się i zarazem odpowiedzieć na pytania: Co to są dopalacze? Jakie są skutki ich brania? W jaki sposób należy odmawiać?

Czytaj więcej o: Stop dopalaczom!

Skutki nieprawidłowego odżywiania

2018-01-13

 W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w miesiącu styczniu przeprowadzone zostały zajęcia świetlicowe na temat niezdrowego odżywiania.

Czytaj więcej o: Skutki nieprawidłowego odżywiania

Witaminka zamiast dymka

2017-11-30

W związku z przypadającym na 19 listopada „Światowym Dniem Rzucania Palenia" w naszej szkole, 29 listopada została zorganizowana akcja mająca na celu uświadomienie uczniom groźnych skutków nałogu. Hasłem przewodnim tej akcji było propagowanie zdrowego  trybu życia i aktywności fizycznej.

Czytaj więcej o: Witaminka zamiast dymka

11 listopada

2017-11-15

 

6.11.2017r  uczniowie podczas zajęć świetlicowych świętowali ważne daty w historii Polski. 11 listopada to data, którą każdy powinien kojarzyć z odzyskaniem niepodległości. Dzieci uczyły się patriotyzmu i historii kraju poprzez wyklejanie flagi Polski oraz liści biało- czerwonych, które zawiesili na drzewie.

 

 

Czytaj więcej o: 11 listopada

Jesienny świat za oknem

2017-11-15

Jesień to piękna pora roku. W ten cudowny czas liście tańczą na wietrze, a wiatr delikatnie rozwiewa chmury na niebie kołysząc równocześnie drzewa. Liście szybując w powietrzu upiększają świat, który płonie barwami jesieni. 

Czytaj więcej o: Jesienny świat za oknem


Przejdź do góry