Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2016-2017


Artykuły

CYBERPRZEMOC

2017-11-20

Cyberprzemoc to takie zachowanie, które krzywdzi emocjonalnie drugiego człowieka. Osoby, które stosują cyberprzemoc używają do tego celu Internetu lub telefonów komórkowych. W przeciwieństwie do przemocy fizycznej, cyberprzemoc nie zostawia śladów na ciele i nie widać jej gołym okiem.

Czytaj więcej o: CYBERPRZEMOC

DZIEŃ OGRYZKA

2017-11-20

W ramach programu „Trzymaj Formę" 13 kwietnia 2016r. w świetlicy szkolnej odbyła się promocja jabłek pod hasłem: „Dzień ogryzka".

Czytaj więcej o: DZIEŃ OGRYZKA

ŚWIĘTO DYNI

2017-11-20

Złota polska jesień dostarcza wielu inspiracji. Dzieci na zajęciach robią już nie tylko ludziki z kasztanów i żołędzi, czy kolorowe bukiety z liści. W naszej szkole  niewątpliwą gwiazdą tegorocznej jesieni została DYNIA. Bo przecież każdy uczeń wie, że dynie nie biorą się z supermarketów, tylko trzeba je najpierw wyhodować! A własnoręcznie wyhodowana dynia jest przecież najpiękniejsza.

Czytaj więcej o: ŚWIĘTO DYNI

SŁONECZNIKI Z NASION

2017-11-15

14 kwietnia 2016 uczniowie ze świetlicy szkolnej przynieśli rożne rodzaje nasion i ziaren. Podczas zajęć rozpoznawały i dopasowywały ich nazwy do produktu oraz mówiły co z nich powstanie po zasadzeniu, ugotowaniu itp.

Czytaj więcej o: SŁONECZNIKI Z NASION


Przejdź do góry