Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2013-2014


Artykuły

Zanieczyszczenie wód

2017-12-12

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie pod kierunkiem wychowawcy świetlicy p. Wioletty Sowy wykonali plakat pt. „Zanieczyszczenie wód”.

Czytaj więcej o: Zanieczyszczenie wód

Witaj wiosno

2017-12-12

W miesiącu kwietniu uczniowie ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Wioletty Sowy wykonali wiosenne kwiaty z bibuły, patyczków do szaszłyków. Po długiej zimie tęsknimy do kolorów. Zaprośmy je do ogrodu!

Czytaj więcej o: Witaj wiosno

Witamy skrzydlatych gości

2017-12-12

Przysłowie ludowe mówi - „Święta Agnieszka wypuszcza skowronka z mieszka”. Faktycznie, skowronek jest jednym z ptaków, które najwcześniej do nas przylatują.

Czytaj więcej o: Witamy skrzydlatych gości

„Wiem co jem”

2017-12-12

W miesiącu lutym w ramach programu Trzymaj Formę i Alertu Ekologicznego uczniowie ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Wioletty Sowy wykonali ulotkę pt. „Wiem co jem”. W ulotce zawarte zostały zasady prawidłowego żywienia oraz krzyżówka do wykonania. Ulotki rozdaliśmy uczniom, rodzicom, nauczycielom. Podamy kilka przykładów jak przygotować zdrowe posiłki.

Czytaj więcej o: „Wiem co jem”

Warzywniaki

2017-12-12

Nowy rok szkolny już za nami zajęcia świetlicowe już zaczynami. W miesiącu październiku 2013r. uczniowie podczas zajęć świetlicowych pod kierunkiem wychowawcy Wioletty Sowy wykonali „Warzywniaki”, czyli kukiełki z warzyw.

Czytaj więcej o: Warzywniaki


Przejdź do góry