Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2012-2013


Artykuły

Bezpieczne zabawy zimowe w SOSW

2017-11-24

Zbliżają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i radości. Jednak nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Dlatego w naszej szkole dnia 31stycznia 2013r pod kierunkiem Wioletty Sowa, Magdaleny Kozak, Iwony Pawlińskiej i Agnieszki Stefanek został zorganizowany konkurs plastyczny połączony z zabawami pt. „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Czytaj więcej o: Bezpieczne zabawy zimowe w SOSW

Bezpieczny przejazd - "Zatrzymaj się i żyj" w SOSW

2017-11-24

Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Dęblinie wziął udział w kampanii społecznej   Bezpieczny przejazd - "Zatrzymaj się i żyj".
10 grudnia został zorganizowany Happening. Uczniowie mogli dowiedzieć się jakie zagrożenia czekają na nich podczas przekraczania przejazdów kolejowo - drogowych. Rozwiązywali krzyżówki , rozpoznawali znaki drogowe, odgadywali zagadki, wykonali plakaty tematyczne i obejrzeli film edukacyjny związany z bezpieczeństwem na przejeździe kolejowym.

Czytaj więcej o: Bezpieczny przejazd - "Zatrzymaj się i żyj" w SOSW

Jesienne sadzenie kwiatów w świetlicy

2017-11-24

W miesiącu październiku w świetlicy szkolnej, nieco inaczej jak co roku, uczniowie postanowili poszerzyć swój kącik zieleni. Dzieci  przyniosły z domu zaszczepki swoich ulubionych kwiatów, zakupiliśmy ozdobne doniczki i ziemię, szybko zabraliśmy się do pracy.

Czytaj więcej o: Jesienne sadzenie kwiatów w świetlicy

Jesienne SÓWKI z liści

2017-11-24

Jesienią gdy liście zaczynają zmieniać swój kolor i opadają z drzew można z nich zrobić wiele rzeczy.

Czytaj więcej o: Jesienne SÓWKI z liści

Zdrowy tryb życia

2017-11-24

W miesiącu październiku uczniowie ze świetlicy szkolnej wykonali plakat pt. „Zdrowy i higieniczny tryb życia”. Podczas zajęć  świetlicowych realizowane były tematy związane ze zdrowym trybem życia.

Czytaj więcej o: Zdrowy tryb życia


Przejdź do góry