Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2011-2012


Artykuły

Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2

2017-11-24

Uczniowie ze świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 pt. „Świetlica marzeń”. Dzieci pod kierunkiem wychowawcy świetlicy pani Wioletty Sowy wykonali makietę, przedstawiającą ich wymarzoną świetlicę, miejsce do zabawy, odpoczynku i nauki.

Czytaj więcej o: Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2

Zdrowa żywność

2017-11-24

W miesiącu marcu w naszej szkole została zorganizowana wystawa „Zdrowa Żywność”. Wystawa miała na celu promocję zdrowego stylu odżywiana się.  Żeby dostarczyć organizmowi wszystkich substancji odżywczych (białka, węglowodanów, tłuszczu, składników mineralnych i witamin) oraz błonnika i wody, które są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania, dieta musi być urozmaicona.

Czytaj więcej o: Zdrowa żywność

Przebiśniegi

2017-11-24

W miesiącu marcu uczniowie ze świetlicy szkolnej realizowali tematy dotyczące nadejścia wiosny.

Czytaj więcej o: Przebiśniegi

KONKURS PLASTYCZNY „WODA TO NASZ SKARB” W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM W DĘBLINIE

2017-11-24

Konkurs plastyczny na plakat pod hasłem „Woda to nasz skarb” został ogłoszony 15marca 2011r. Prace należało złożyć do 23 marca 2011r.

Czytaj więcej o: KONKURS PLASTYCZNY „WODA TO NASZ SKARB” W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM W DĘBLINIE

Jedz zdrowo

2017-11-24

W miesiącu lutym w świetlicy szkolnej uczniowie w ramach realizowano ośrodki tematyczne związane ze sportem oraz zdrowym odżywianiu.

Czytaj więcej o: Jedz zdrowo

Wykonanie karmników dla małych ptaszków i ich dokarmianie

2017-11-24

W listopadzie, gdy spada temperatura, na balkonach i w ogrodach pojawiają się ptaki w poszukiwaniu pożywienia. Odwiedzają znajome miejsca z pokarmem i poszukują nowych. W miesiącu listopadzie uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wraz z wychowawcą mgr Wiolettą Sowa wykonali nowe miejsca dla małych ptaszków -  karmniki.

Czytaj więcej o: Wykonanie karmników dla małych ptaszków i ich dokarmianie

Dary jesieni

2017-11-24

W miesiącu październiku uczniowie ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem wychowawcy świetlicy Wioletty Sowa, wybrali się na wycieczkę do parku. Tam nazbierali w swoje kosze Dary Jesieni .

Czytaj więcej o: Dary jesieni


Przejdź do góry