Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Wydarzenia 2019/2020

Artykuły

Kiermasz z Tuliszkowem

2019-10-17

W październiku i listopadzie odbywa się w bibliotece szkolnej kiermasz książek z Księgarni i Hurtowni Taniej Książki w Tuliszkowie.

 

Czytaj więcej o: Kiermasz z Tuliszkowem

Biblioteka szkolna centrum innowacji

2019-09-27

     Dnia 26 września 2019 roku w sali obrad Wydziału Humanistycznego UMCS w Lublinie odbyła się VI konferencja bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych i szkolnych województwa  lubelskiego pod  hasłem „Biblioteka szkolna centrum innowacji,” zorganizowana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. Była to jednodniowe spotkanie, w trakcie którego wygłoszono 7 referatów.

Czytaj więcej o: Biblioteka szkolna centrum innowacji

Narodowe Czytanie 2019

2019-09-08

     7 września 2019 roku odbyła się już 8 edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której czytane były nowele polskie.
    Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie włączyła się w tę akcję i zorganizowała na Rynku Miejskim wspólne czytanie. Kolejne utwory czytane były przez zaproszone reprezentacje dęblińskich instytucji i szkół. W gronie zaproszonych znalazła się także nasza placówka, którą reprezentowały: pani dyrektor Beta Kursa oraz nauczyciele: Marta Czajkowska, Agnieszka Krasuska, Bożena Zienkiewicz i Katarzyna Pilch.

Czytaj więcej o: Narodowe Czytanie 2019


Przejdź do góry